«Металіст» дізнався про найвразливіше місце «Дніпра»

Дав підказку «своїм»
Колишній голкіпер харківської команди Ігор Кутєпов поділився своїм баченням матчу принципових суперників.

«Дніпро» я вважаю швидкою й достоту небезпечною командою, що може зіпсувати нерви будь-кому. До того ж, зараз вони перебувають серед лідерів і, напевне, не хочуть втрачати здобуті позиції. На мій погляд, дніпропет­ровці вгадали із запрошенням воротаря Дениса Бойка, який рятує в багатьох випадках», - розповів про перші враження від гри дніпропетровців колишній воротар збірної України.

«Підопічні Хуанде Рамоса мають серйозний атакувальний по­тенціал: потужно виглядають крайні півзахисники, особливо - Євген Коноплянка, який останнім часом майже завжди переграє свого візаві. Меткий виконавець, якому нелегко протистояти. Як можна втримати Коноплянку? Зустрічати в момент прийому м’яча, бо інакше, якщо розженеться, його вже майже не наздогнати. А ось центр оборони не вражає. Якщо порівнювати центральних захисників «Дніпра» та «Металіста», то, на мою суб’єктивну точку зору, центральна лінія харків’ян виглядає набагато потужнішою», - зробив невеликий кадровий аналіз дніпропетровського колективу Кутєпов. 

«Як завершиться гра? Як показує дос­від попередніх зустрічей, «Дніпро» в рідних стінах діє дуже сильно. Минулого чемпіонату господарі перемогли «Металіст» на «Дніпро-Арені» з рахунком 2:0 і, головне, за грою. Окрім того, вже цього сезону «Дніпро» вдома абсолютно справедливо здолав «Шахтар» - 3:1. Чекаю цікавого матчу, в якому, на мій погляд, «Металіст» може задовольнити й нічия», - ухилився від конкретного прогнозу екс-харків'янин. 

Трибуна

 • lov09.10.2013 23:38
  10
  @krotik ти, я бачу, дибілом і залишився. А мені здавалося, що на початку літа я з тобою трохи знайшов спільну мову. Аж тепер розумію, що з донецкімі це неможливо за будь-яких умов.
 • Ko3ak13.10.2013 23:08
  00
  @lov Кутєпов був воротарем, як фанєра, що пролвтає над Парижом - сьогодні чудово планує, а завтра вже порізана на полоски для забору. Мимолітно все у нього було до тих пір, поки спину не ломанув.
 • lov13.10.2013 23:15
  00
  @Ko3ak Зрозуміло, власне як і решта східноукраїнський воротарів.. Я чому про нього не дуже багато знаю, бо Металіст мене почав приваблювати останні пару років ,раніше ж на цю команду особливої уваги ніколи не звертав, а ритися в гуглі впадло)
 • Ko3ak13.10.2013 23:37
  00
  @lov Не думаю, що воротарів можна відзначати за місцем прохивання чи роботи, бо головне, щоб травми не отримували такі, що завадять продовженню кар"єри.
 • lov13.10.2013 23:42
  00
  @Ko3ak Але ж подивися, як Дішлєнковіч грав у МД поки був сербом, а лишень став українцем і перейшов у Металіст, на виходах почав грати так само як і решта українських голкіперів:)
 • Ko3ak14.10.2013 0:12
  00
  @lov Скажу відверто - Дішленковичу далеко ще до Кутєпова, бо свого часу Ігор був досить гідним "замком" на воротах, а легіонеру це не підкоряється стопудово.
 • lov14.10.2013 0:16
  00
  @Ko3ak Як би там не грав сам, даруй, Кутєпов(головне не переплутати з Куябком, бо трохи співзвучно), а про вдале запрошення Бойка у Дніпро він зазначив досить доречно.
 • Ko3ak14.10.2013 0:39
  00
  @lov Та не згадуй ти про поца на ніч, як і про газети професор Преображенський казав. А Бойко зараз на своєму місці і я лиш бажаю йому безтравмованої гри.
 • lov14.10.2013 13:54
  00
  @Ko3ak Зчасом Денис може стати альтернативним варіантом заміни Пятова у збірній, бо наразі воротар шахтьора все ж кращий на своїй позиції, варто це визнати.
 • Ko3ak14.10.2013 15:55
  01
  Сила воротара вимірюється не стільки наявністю у чиїйсь команді, скільки впевненою грою на своєму місці. Думаю, що Пятов був би в шахті ще б сильніший, якби циган йому довіряв стовідсотково. А оскільки тренер страждає українофобією, то відчувати себе впевнено ніхто з наших не може. А впевненість для воротара - найголовніший чинник.

Новини по темі

Погода, Новости, загрузка...