Що Блохін не буде показувати Ідейє

У всіх був важкий рік
ОЛЕГ БЛОХІН: Була кубкова гра, яка відрізняється від матчів чемпіонату. Думаю, заслужено перемогли, хоча могло здатися - важка перемога. Хоча ті моменти, які створюємо і не використовуємо - вони створюють напруженість в кінцівці.
Але ми пройшли до наступного кола, і тепер будемо готуватися до матчу чемпіонату в Полтаві.

- Що відбувається з Брауном Ідейє ?

- Що відбувається? Ідейє грає у футбол.

- Чому він не реалізовує стільки моментів?

- Чому? Не знаю!

- Наставник «Реала» Анчелотті вважає, що тренер повинен підлаштовуватися під своїх футболістів, а не футболісти підлаштовуватися під ігрову модель тренера. Погоджуєтеся?

- Ви ж пропонуєте показати футболістам мої голи, а наприклад, якщо почитаєте Мілевського, виходить, що тільки «я» і «я» говорю. Покажу Ідейє свої голи - знову скажуть, що я кажу «я», та «я». Щодо «підлаштовуватися»  - які футболісти є... Є модель гри, є футболісти. Під них і потрібно підлаштовуватися. Я не розумію, ви прямо з інтернету мені зараз питання ставите? Зараз ще Моурінью процитуйте…

- Сьогодні рік як ви біля керма «Динамо» . Щоб за минулий рік Вас порадувало,а щоб Ви хотіли скоріше забути?

- Чесно кажучи, я хотів би цей рік взагалі забути. Тому що 2013 рік складається незрозуміло. Тому для мене особисто цей рік треба пропускати. Хоча , думаю, кінцівка буде трохи краща, ніж його початок.

Трибуна

 • vladimir13226.09.2013 10:36
  00
  На то тренеру и голова дана, чтобы использовать максимально эффективно игровые качества футболистов, находящихся у него под рукой.
 • Ko3ak26.09.2013 11:33
  00
  Дуже добре було б поєднувати голови гравців до голови тренера, бо без такого симбіозу не станеться прогресу. Якщо тренер налаштував Брауна на те, щоб він правильно зіграв і забив, то Браун правильно зіграв і ...не забив. Забив лиш з третього заходу. Значить тренер двічі неправий чи гравець двічі безголовий? Як на мене, то якщо у гравця є голова, то він нею буде забивати весь час. А якщо нема голови, то іноді забиватиме ногами.
 • provinzia26.09.2013 14:00
  00
  Мільйонер ледве обіграв випускників ДЮСШ. Ідейє достоту грав і грає тільки ногами.Іноді, як колись "Металістові" двічі, таке спрацьовує.
 • BERNARD26.09.2013 16:03
  00
  игра дна вчера была полное г..но, впрочем как и МеттаДона. Вчера была только два футболиста на которых было любо глядеть - Бандура и Болбат!
 • vladimir13226.09.2013 16:36
  10
  Еще рано этот год Блохину пропускать.Впереди игры в еврогруппе, по результатам которых, он сможет пропустить не только этот, но и все последующие годы в "Динамо".
 • YakubKo26.09.2013 18:22
  00
  А в самом деле, почемы бы Олегу Блохину не показать "нарезку" своих лучших голов в бытность им форвардом киевского ДИНАМО.
  Наверняка Браун был бы в полном восторге от увиденного. особенно голы БАВАРИИ в том памятном 1975 если не ошибаюсь году.
 • vladimir13226.09.2013 18:28
  00
  Уже не в первый раз, общаясь с журналистами, Блохин повторяет фразу "Не знаю".Для главного тренера, она звучит как-то неубедительно.
 • lov18.10.2013 0:19
  00
  Коли тренер постійно хвалиться тим ,яким великим футболістом він був, то захопити це може хіба що молодих необстріляний футболістів, а не вже сформованих гравців.

Новини по темі

Погода, Новости, загрузка...